Adobe Creative Suite

Adobe Creative Suite CS6

Pakiet najlepszych programów graficznych Adobe na Mac

Zalety

  • Jedne z nalepszych profesjonalnych narzędzi na rynku
  • Pełnia możliwości dla artystów i projektantów

Wady

  • Programy trudne dla osób początkujących

Doskonały
9

Adobe Creative Suite CS6 na Mac to pakiet profesjonalnych programów do grafiki, fotografii, video i projektowania stron www. Jest to zestaw, który oferuje praktycznie niewyczerpane możliwości jeśli chodzi o twórczość artystyczną. Ze względu na wysoką cenę, Adobe Creative Suite przeznaczony jest przede wszystkim do profesjonalistów.

W pakiecie Adobe Creative Suite CS6 na Mac znajduje się kilkanaście programów. Nie jest możliwe pobranie wszystkich programów w jednym pliku demo. Dlatego też Adobe przygotował zestaw o nazwie Master Collection, w którym znajdziesz większość z nich:

- Adobe Photoshop Extended do obróbki fotografii
- Adobe Illustrator do grafiki wektorowej
- Adobe InDesign pozwalający przygotować materiały do druku (DTP)
- Adobe Deamweaver umożliwiający projektowanie stron www
- Adobe Acrobat X pozwalający czytać i edytować pliki PDF
- Adobe Premiere Pro do edycji plików video

Dzięki programom zawartym w Adobe Creative Suite CS6 możliwe jest wszechstronne tworzenie na Maku rysunków, grafiki wektorowej i stron www. Oprócz tego znajdziesz tu narzędzie do profesjonalnej edycji fotografii i video.

W programach Adobe masz możliwość swobodnej wymiany plików między poszczególnymi programami. Dzięki temu możesz pracować na tym samym materiale przy użyciu różnych aplikacji, zależnie od tego jakiego rodzaju edycji aktualnie potrzebujesz.

Programy Adobe są przeznaczone przede wszystkim dla specjalistów. Osoby, które nie zetknęły się jeszcze z tworzeniem grafiki cyfrowej, muszą poświęcić sporo czasu na naukę aplikacji.

Adobe Creative Suite

Download

Adobe Creative Suite CS6

Opinie użytkowników o Adobe Creative Suite